KLM Projektil on hea kogemus spordiväljakute projekteerimisel üle Eesti

By kristiinaKLM

KLM Projektil on hea kogemus spordiväljakute projekteerimisel üle Eesti 

Viimase paari aasta jooksul on KLM Projekt projekteerinud mitmeid spordivaldkonna objekte üle Eesti, millega oleme kogunud hea kompetentsi ja kogemuse erinevate spordiväljakute projekteerimisel.

2018.a. projekteerisime Tallinnas Spordiselts Kalevi keskstaadionit koos seda ümbritseva teede-lahendusega. Selle projekti täiendamine ja muutmine jätkub ka 2020. aastal.

2019.a. koostasime Mulgi Vallavalitsusele Abja Gümnaasiumi staadioni rekonstrueerimisprojekti, mis hõlmas endas teedelahendust, jalgpalliväljakut, jooksuradasid, sh tõkkejooksusirget ja erinevaid väljakualasid nagu kaugushüpe, kuulitõuge, kettaheide.

2020.a. alguses sai valmis Hiiumaa spordikeskuse teede-ehituslik projekt, mis hõlmas ka ümbritsevate spordiväljakute projekteerimist. Hiiumaa spordikeskuse ümber sai projekteeritud jooksurajad, korvpalliväljak, jalgpalliväljak, padeliväljak, skatepark, petankiväljak ja laste mänguväljak.

Kõige hiljutisem on Räpina Vallavalitsusele koostatud Räpina Ühisgümnaasiumi staadioni rekonstrueerimise põhiprojekt. Staadionile on projekteeritud jalgpalliväljak, jooksuring tõkkejooksusirgega, tõuke- ja heiteringid ning kaugushüppe osa. Räpina Ühisgümnaasiumi staadioni lahendusest on tellija soovil valminud ka 3D visualiseering. 3D visualiseeringu koostamisel oli meile abiks InfaBIM OÜ.

21.04.2020