KLM Projekt projekteeris Hiiumaa Spordikeskuse teedelahenduse ja välispordiväljakud

By kristiinaKLM

KLM Projekt projekteeris Hiiumaa Spordikeskuse teedelahenduse ja spordiväljakud 

03.04.2021 kirjutas ERR, et Hiiumaal Kärdlas on ehitamisel nüüdisaegne suur spordikompleks, mis peaks valmima sügiseks 2021. Spordikompleksi näol on tegemist  kõige suurema investeeringuga, mida avalik sektor lähiminevikus Hiiumaal teinud on. Spordikompleksi rajamist ühes etapis toetatakse muuhulgas ka koroona tõttu omavalitsustele suunatud majanduse elavdamise meetmest. Muidu oleks keskus valminud kahes etapis.

Hiiumaa Spordikeskusesse tulevad pallimängusaal, kergejõustikuala, mitmed muud treeningusaalid, tennisehall ja noortekeskus. Hoone ümber rajatakse spordiväljakud ja kunstmuruga täismõõtmetes jalgpalliplats.

Hiiumaa Spordikeskuse arhitektuurilise lahenduse autor on arhitektuuribüroo Molumba. KLM Projekt on lähtuvalt Molumba asendiplaanist projekteerinud spordikeskust ümbritseva teedelahenduse ning spordiväljakud. Hiiumaa spordikeskuse ümber sai projekteeritud jooksurajad, korvpalliväljak, jalgpalliväljak, padeliväljak, skatepark, petankiväljak ja laste mänguväljak.

KLM Projekti poolt koostatud projekt „Hiiumaa Spordikeskuse teede-ehitusliku osa, sh spordiväljakute põhiprojekt“ valmis 2019.a.

05.04.2021